10 września 2014

Spotkania autorskie w KrakowieSpotkania autorskie są jednym z najlepszych sposobów na poznanie twórców naszych ulubionych książek. Wydawnictwo M w najbliższych dniach zorganizuje dwa tego typu spotkania.


Pierwsze z nich odbędzie się 14 września (tj. najbliższa niedziela) w kinie ARS przy ul. św. Tomasza 11, a obecni na niej będą Szymon J. Wróbel oraz Marek Barański. Podczas tego spotkania odbędzie się krakowska premiera książki o ks. Józefie Tischnerze - "Jego oczami", która ujrzy światło dzienne dzień wcześniej, tj. 13 września. Spotkanie będzie składało się z dwóch części: o 13:00 odbędzie się pokaz filmu, zaś o 14:40 będzie miało miejsce spotkanie autorskie z Szymonem Wróblem i Markiem Barańskim. Dodatkowo każdy, kto zakupi książkę, otrzyma płytę z filmem gratis!

Więcej informacji można znaleźć na fanpage'u na Facebooku: "Jego oczami"

A tutaj link do wydarzenia na Facebooku: LINKJednak to nie koniec :) Drugie spotkanie odbędzie się 16 września o godz. 17:30 w Klubie Dziennikarzy pod Gruszką przy ul. Szczepańskiej 1, gdzie będzie można zobaczyć Krzysztofa Ziemca. W czasie spotkania będzie można porozmawiać z dziennikarzem o jego najnowszych książkach, z czego najnowsza - "Rozmowy z dystansu" miała premierę 3 września. Moją opinię o cyklu wywiadów można przeczytać tutaj ---> LINK
Osobiście wybrałabym się do Krakowa na spotkanie z Krzysztofem Ziemcem, ponieważ uważam, że jest bardzo interesującą osobą i wiem, że mogłabym się od niego dość dużo nauczyć, jeżeli chodzi o rzemiosło dziennikarskie. Jednak w związku z pracą, nie będzie mi dane pojechać do Krakowa. Wierzę, że na obu spotkaniach autorskich nie zabraknie osób zainteresowanych literaturą, blogerów i dziennikarzy.

Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka. Wszelkie prawa zastrzeżone.