14 marca 2016

ZAPOWIEDŹ: John Corey Whaley - "Chłopak, który stracił głowę"

Witajcie! :)

Dzisiaj przychodzę do Was z zapowiedzią pewnej książki, która ukaże się w 13 kwietnia w Polsce. Mówię o powieści Johna Corey'a Whaley'a - "Chłopak, który stracił głowę", która zostanie wydana przez Wydawnictwo Otwarte.

Autor: John Corey Whaley
Tytuł: "Chłopak, który stracił głowę"
Liczba stron: 352
Premiera: 13 kwietnia 2016 (!!)

Opis: Poznaj Travisa. Ma 16 lat, super dziewczynę i nieuleczalnego raka. Gdy staje przed wyborem: śmierć lub eksperymentalna operacja, nie zastanawia się długo. Godzi się na to, by ciało od szyi w dół przeszczepiono mu od zdrowego człowieka. Jest tylko jeden problem – na razie rozwój medycyny nie pozwala na przeprowadzenie tak skomplikowanego zabiegu, dlatego chłopak musi zostać wprowadzony w śpiączkę podobną do hibernacji i czekać. Żegna się więc z bliskimi, bo nie wie, czy i kiedy się z nimi zobaczy.
Budzi się pięć lat później. Ma własną głowę i atrakcyjne, choć obce ciało. Świat z pozoru jest taki sam jak dawniej. Jednak powrót do życia wygląda inaczej, niż Travis to sobie wyobrażał. Jego przyjaciele są już na studiach, rodzice coś przed nim ukrywają, a dziewczyna… Hmm, wygląda na to, że ma narzeczonego. Trudno się dziwić, że chłopak nie ma zamiaru się z tym pogodzić.
W końcu you only live twice.
***********

Właśnie się w niej zaczytuję i muszę przyznać, że przypadła mi do gustu. Recenzja prawdopodobnie ukaże się za kilka dni. Chcielibyście przeczytać tę książkę? Co myślicie o pomyśle na fabułę?

Miłego poniedziałku :)

Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka. Wszelkie prawa zastrzeżone.