11 grudnia 2015

Coffee and Book Box – czyli pyszna kawa i dobra książka w jednym


Kawa i dobra książka to idealne połączenie. Do takiego samego wniosku doszli twórcy nowego projektu Coffee and Book Box. Jest to innowacyjny pomysł, który już cieszy się sporym zainteresowaniem. Wszyscy subskrybenci,  którzy zdecydują się na współpracę, będą co miesiąc otrzymywać prosto pod drzwi specjalny box zawierający kawę pochodzącą z lokalnych, polskich palarni oraz książkę o przeróżnej tematyce. Pewne jest to, iż w obu przypadkach można liczyć na produkty z najwyższej półki.

Coffee and Book Box jest pudełkiem dostarczanym co miesiąc wprost pod drzwi zainteresowanych osób. Ten wyjątkowy box zawiera dwa produkty charakteryzujące się najwyższą jakością. Pierwszy to najlepsza świeżo palona kawa pochodząca z polskich lokalnych palarni, a drugi to starannie wyselekcjonowana książka o przeróżnej tematyce. Jedno jak i drugie ma za zadanie pobudzać – świeża i aromatyczna kawa dla ciała, a dobra książka dla ducha.

Owszem, pudełka z kawą i książką są już dostępne do nabycia poprzez stronę wspieram.to. Nasza firma specjalnie dla akcji crowdfoundingowej przygotowała promocyjne boxy w  ograniczonej ilości.

Wesprzeć nas można oczywiście poprzez stronę wspieram.to. Chciałbym zaznaczyć, iż wokół projektu Coffee and Book Box udało nam się zgromadzić naprawdę spore grono fanów, którzy podzielają nasz entuzjazm związany z tym pomysłem. Niestety takie projekty są finansowane pieniędzmi, a nie ilością zdobytych lajków i dlatego tak naprawdę każda finansowa pomoc jest dla nas niezwykle istotna. Nawet 5 zł ma dla nas ogromne znaczenie, chociaż w zamian za większą kwotę proponujemy atrakcyjne nagrody. Na tym początkowym etapie projektu niezwykle ważna jest również wieść niesiona w świat. Obecnie media społecznościowe to potężne narzędzie marketingowe, dlatego też zachęcamy do dzielenia się nowiną o naszej akcji. Każde wsparcie jest nam teraz bardzo potrzebne i za każde jesteśmy bardzo wdzięczni.

Główną ideą Coffee and Book Box, jak sama nazwa wskazuje jest przede wszystkim kawa i książka. I własnie na tych dwóch produktach się skupiamy, jednak już możemy zdradzić, że planujemy także liczne niespodzianki takie jak ręcznie robiona zakładka do książki, kubek czy próbki kaw. Coffee and Book Box działa na zasadzie subskrypcji - otrzymujesz boxa przez miesiąc, 3 lub 6 - zawsze w określonym terminie.

Coffee and Book Box to także market. Jeżeli komuś wyjątkowo posmakuje któraś z otrzymanych kaw, to będzie mógł ją zamówić również oddzielnie. Co więcej, na naszej stronie internetowej znajdą się także różne poradniki związane z metodami parzenia oraz informacjami o kawie, a także o polskich palarniach.


Dostawcami najlepszych kaw będą lokalne palarnie z całej Polski. Wraz z najlepszymi baristami dobierzemy kawę starając się trafić w podniebienie naszych odbiorców. Będą to mieszanki arabik, jak i również kawa speciality po to, aby móc doświadczać czegoś zupełnie nowego i wyjątkowego.


Książka jest tak naprawdę dopełnieniem momentu picia aromatycznej, pysznej kawy. Nasza książka to przede wszystkim powieść, a dokładniej mówiąc przygoda, której czytelnik doświadcza podczas czytania. Co miesiąc, będzie inny temat przewodni dostarczanych książek np. mistrzowie literatury, nowość, miłość.


I kilka słów od twórcy projektu, Ernesta Strzałki:
"Nie zaczynam dnia bez mocnej kawy i nie kończę bez dobrej książki do snu :) Wciągająca lektura pozwala mi na odcięcie się od wszystkiego co jest wokół, dzięki czemu choć na chwilę mogę się zatrzymać i zapomnieć o wszystkim, przenosząc się równocześnie do zupełnie innego świata.  Natomiast moment parzenia i picia kawy jest dla mnie wręcz magicznym rytuałem, który ma ogromny wpływ na mnie oraz na moje otoczenie. Kawa to dla mnie nie tylko sposób na dodatkową energię, ale przede wszystkim to wyjątkowy napój, którego smakiem i aromatem zachwycam się przy każdym zrobionym łyku… Tak, kawa jest dla mnie moim małym luksusem :) 
Coffeeandbookbox to dla mnie połączenie idealne, dzięki któremu mam nadzieję uda mi się nieco poszerzyć horyzonty Polaków w kwestii rodzajów kaw oraz książek, a także zaszczepić w nich odrobinę mojej pasji do czytania książek oraz parzenia i picia niezwykłych, prawdziwych kaw, których nie można znaleźć w lokalnych sklepach."

Strona akcji Coffeeandbookbox: www.wspieram.to/coffeeandbookbox


Co myślicie o tym projekcie? 
Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka. Wszelkie prawa zastrzeżone.